Опобліковано 12.11.2020

Як вибрати головний убір до форми обличчя

Чому Ви надаєте перевагу в своїх зимових образах: теплу чи стилю? Ми вважаємо, що краса насправді не вимагає жертв. Просто потрібно вибрати головний убір, який ідеально підходить Вашій формі обличчя. Зробити це досить просто з нашими порадами. Читайте, запам’ятовуйте, плануйте похід в торговий центр. У Львові найкраще місце для шопінгу — це, звичайно, ТЦ “Скриня”.

Почнемо з овальної форми обличчя. Такі лиця найбільш симетричні, їм підходить практично будь-які головні убори. Вдалий вибір: асиметричні моделі, шапки-шкарпетки, кепі, федори. Варто уникати: високих капелюхів, шапок з надто масивними помпонами (вони можуть візуально видовжити лице сильно порушуючи симетрію).

Друга форма обличчя, яку розглянемо — видовжена. У цьому випадку варто звертату увагу на головні убори, які додають об’єму верхній частині лиця.  Вдалий вибір: капелюшки з широкими крисами та шапки, які закривають половину лоба. Варто уникати: шапок, які сильно облягають голову, таких, які повністю відкривають лоб, капелюхів з вузькими крисами.

Дівчатам з квадратним обличчям  найкраще підходять головні убори, які пом’якшують гострі кути. Вдалий вибір: берети, вдягнуті на одну сторону,  об’ємні шапки крупної в’язки, капелюхи з м’якими, широкими крисами, шарфи-снуди накинуті на голову. Варто уникати: федор, головні убори чітких геометричних форм.

Для трикутного обличчя характерний широкий лоб та вузьке, довге підборіддя. Щоб головний убір вносив баланс, він має підкреслювати середину лиця, привертати увагу до очей. Вдалий вибір: шапки і капелюхи, які повністю закривають лоб, мають цікаві та досить масивні декоративні елементи у верхній чи боковій частинах, берети, шапки-вушанки (з зав’язаними нагору “вушками”). Варто уникати: облягаючих моделей, таких, які відкривають лоб, капелюхів, з вузькими крисами.

Круглому обличчю за допомогою шапки варто візуально додати довжини. Вдалий вибір: берет (одягнутий асиметрично, з нахилом на одну сторону), шапки з вертикальними узорами і помпонами, кепі, снуд. Варто уникати: будь-яких моделей, які закривать лоб.

Багато стильних, а головне теплих, шапок різноманітних моделей є в наших магазинах, тож ласкаво просимо в наш торговий центр. Легко підібрати свою ідеальну модель Ви зможете в магазинах на 3 поверсі, наприклад — “Стиль Плюс”.