Опобліковано 04.12.2020

Плануємо грудневий шопінг

Вже склали список покупок в грудні? Ми склали декілька ідей та порад для зимового шопінгу. Скористайтеся ними всіма або виберіть одну. І вирушайте в торговий центр “Скриня”. У нас завжди вигідно.

Перше, що спадає на думку, коли мова йде про зимовий шопінг — це прикраси і новорічний декор. Якщо ваша ялинка потребує кількох нових іграшок, або інтер’єру потрібно додати трохи новорічного настрою, загляньте на третій поверх нашого торгового центру. На острівку “Сувеніри та подарунки” є багато товарів якраз для святкового сезону.

В цьому ж магазинчику можна знайти наступний обов’язковий пункт грудневого шопінгу — подарунки. Тут і милі дрібнички для колег, і романтичні сувеніри для коханої людини, і м’які іграшки для дитини. На цьому ж поверсі розташований острівок “Отакої”, де ви зможете знайти оригінальні подарунки друзям.

Також пора планувати в чому ви святкуватимете Новий Рік та Різдво. Стильний жіночий одяг шукайте в магазинах на 3 поверсі: “Pink”, “Scotfree”, “Iren” та “Piassa”. Порада для чоловіків, які шукають святковий костюм: зайдіть в магазини “W.E.” та “E-Tough” на 3 поверсі. Тут також знайдете теплий одяг на зиму та аксесуари.

Жінки, доповніть образ стильною біжутерією з магазину “Casablanca”. На замітку чоловікам:в цьому магазині виберіть стильну біжутерію на подарунок коханій, сестрі чи подрузі. Продовжуючи тему прикрас на подарунок. В нашому торговому центрі є ще ювелірний магазин — “Sribna Kraina” на 1 поверсі.

Ще один з варіантів подарунка — книга. Тому обов’язково варто заглянути на 4 поверх. Тут розташована книгарня “Клуб сімейного дозвілля”.
І звичайно, зимовий шопінг неможливий без подарунків дітям на Миколая. В магазинах “Яринка” (4 поверх), “Hot Oil” та “KidsShop” батьки знайдуть якісний і гарний дитячий одяг, іграшки та набори для творчості для діток будь-якого віку.

Як бачите, місяць обіцяє бути насиченим подіями та покупками. А щоб про останні склалися лише найкращі враження, запрошуємо в ТЦ “Скриня”.