Опобліковано 05.11.2020

5 стильних жіночих образів з худі

Худі — один з найпопулярніших елементів жіночого гардероба в період з жовтня по квітень. І щоб образ з цією кофтою був не лише комфортним, але й дуже стильним, потрібно вміти комбінувати худі з іншими речами.

Ми зібрали декілька цікавих ідей (а точніше п’ять) модних луків, основою яких є худі.

Образ №1 — худі та джинси

Один із найпростіших та найпопулярніших варіантів з нашого списку. Fashion-експерти радять слідкувати, щоб речі не були занадто вільного крою, бо тоді образ втратить форму. Вдалим буде такий образ в нейтральних кольорах, наприклад, чорна толстовка і білі джинси, монохромні образи в нюдових кольорах (беж, пудра, коричневий тощо).

Образ №2 — худі та спідниця

Вдалий варіант для дівчат, які хочуть підкреслити свою жіночність, але при цьому не жертвувати комфортом. Гарно поєднуються широке худі та спідниця-олівець. Ідея для зовсім юних: худі та коротка спідниця-кльош.

Образ №3 — худі та сукня

Ще одне жіночне поєднання. Для повсякденного одразу можете сміливо експериментувати з довжиною та пропорцією речей. Але, якщо хочете скласти більш святковий лук, радимо вибрати худі нейтрального кольору та тонке плаття приталеного силуету.

Образ №4 — худі та сорочка

В залежності від образу та свого настрою Ви можете носити худі поверх або під сорочку. Найкраще поєднувати сорочку спокійного кольору з яскравим худі та навпаки. З допомогою цих двох речей дуже просто досягти актуальної в цьому сезоні багатошаровості.

Образ №5 — худі та трикотажні штани

Зараз у багатьох магазинах можна знайти готовий комплект з худі та штанів, тому скласти такий образ дуже просто. Наприклад в ТЦ “Скриня” купити жіночий одяг такого плану ви зможете на 3 поверсі в магазині “Scottfree”. Такий образ ідеально підійде активним жінкам та молодим матусям.

Пам’ятайте, що з худі базового кольору (білий, сірий, чорний, беж, коричневий) можна скласти найбільше образів. А яскраві кольори можуть стати стильним акцентом.

За своїм стильним худі вирушайте в ТЦ “Скриня”. Купуйте недорогий жіночий одяг найкращої якості в наших модних магазинах.