Scotfree

Салон молодіжного одягу, взуття та аксесуарів....
ТЦ Скриня 3 поверх
Години роботи 10.00-20.00
(032) 297-71-83
https://glostory-online.com.ua/

Завжди стильно, яскраво та по-сучасному можна виглядати, завітавши у магазин "Scotfree". Концепція магазину - це зручний і стильний одяг для щоденного виходу у форматі кежуал, який підійде для справжніх модників та модниць.

Міський вуличний стиль Scotfree пасуватиме енергійним і дуже жвавим людям, які люблять подорожувати й насолоджуватися життям.
Будь-який настрій, будь-яка життєва ситуація – в гардеробі від Scotfree є все, що може знадобитися сучасній людині. Запорукою все більшої популярності та розвитку бренду є різноманітність, поєднання високої якості й особливої ​​уваги до аксесуарів.

Колекціям бренду притаманні новизна і фантазія, гра контрастів в поєднанні стилів і кольорів. Кожна людина буде відчувати себе комфортно в одязі від "Scotfree". Ніщо не сковує ваші рухи, що робить їх впевненими, а образ – дуже привабливим. Завжди актуальні та свіжі колекції одягу, великий асортимент товару: куртки, пальта жіночі та чоловіки, сорочки, футболки, штани, джинси, безліч аксесуарів та багато іншого.

Цей одяг створений, щоб жити яскраво, насолоджуючись кожним моментом!