Опобліковано 22.06.2021

Проводимо літо активно!

Погода просто ідеальна для того, щоб відправитись в похід у гори чи відпочити на природі з рідними та друзями.

Якщо Ви полюбляєте активний відпочинок на природі, то маємо у нашому торговому центрі пару магазинів, які припадуть Вам до душі. Обидва вони знаходяться на 4 поверсі, тож Ви зможете одразу купити все необхідне на місці.

У “СПОРТ РЕАЛ” представлений широкий асортимент товарів для спорту та активного відпочинку. Тут можна придбати: каремати та сидіння для туризму, намети та спальні мішки, спортивні пляшки та термоси, рюкзаки та сумки. У магазині є м’ячі для будь-якого призначення, тож на природі можна буде зіграти у футбол, волейбол чи баскетбол. А для любителів велотріпів у магазині знайдуться велисопеди для дорослих та дітей.

Для тих, хто захоплюється туризмом, мисливством, рибальством, страйкболом чи будь-яким іншим активним відпочинком, радимо завітати у “ТРОФЕЙ”. Тут Ви зможете знайти тактичний та туристичний одяг, якісне спеціалізоване взуття, рюкзаки, сумки, чохли, спальні мішки та намети, посуд для приготування їжі на природі, а також військову амуніцію. У цьому спеціалізованому магазині можна знайти безліч корисних речей, які стануть у пригоді в екстремальних умовах та зроблять Ваш активний відпочинок комфортнішим.

Відпочивайте активно разом із ТЦ “Скриня”!