Опобліковано 11.06.2021

Смакуємо літо. ТОП-5 товарів для кухні

А Ви чекали літа?

Довгоочікуваний сезон ягід, овочів та фруктів вже розпочався, тож час насолодитись ним на повну та придбати спеціальні гаджети для їх приготування.

У магазині “Техноком” є кухонна техніка для будь-яких потреб:

Соковитискачі. Є ручні — типу цитрус-прес, типу центрифуга та шнекові для дому та професійного використання. Вони мають різну кількістю швидкостей, різний об’єм резервуару та потужність. За допомогою них Ви можете приготувати фреші або ж соки для довгого зберігання під консервацію.

Блендери. Тут Ви знайдете занурювальні та стаціонарні.Також є моделі зі спеціальними насадками для шинкування і натирання. Вони зручні для приготування смузі чи фруктових, овочевих пюре або підготовки продуктів до сушіння.

Сушарки. Із асортименту Ви можете вибрати із потрібною кількістю ярусів, їх висотою та різним діапазоном регулювання температури. Сушарки ідеально підходять для приготування сухофруктів — це можуть бути корисні чіпси чи заготовлена сировина до літніх напоїв. Також у ній можна сушити трави, овочі, гриби.

Йогуртниці. Тут теж великий вибір, є моделі з багатьма склянками так і з однією. Приготовлений вдома йогурт зі свіжими ягодами чи фруктами, не зрівняється з жодним магазинним.

Морозилки. Є морозильні камери та морозильні скрині великих та малих об’ємів. Вибір залежить від того, яка площа приміщення для її розташування. Саме літо — це гарна нагода підготувати овочі і фрукти до наступних сезонів. Адже завдяки швидкому заморожуванню вони не втрачають свої корисні властивості і смак. Так, наприклад, взимку Ви зможете насолодитись полуницею чи приготувати суп із свіжомороженого горошку.

Приходьте в “Техноком” у ТЦ “Скриня” на 3 поверсі, щоб придбати свою літню техніку для дому!