Опобліковано 30.06.2021

ТОП-3 трендів літнього одягу для чоловіків

Чоловіча мода така ж мінлива та яскрава, як і жіноча. Проте знайти дійсно якісний та стильний одяг для чоловіків не так легко. Щоб підібрати кілька стильних образів на літо, варто керуватися кількома універсальними трендами.

Тренд 1. Легкі костюми
Легкі костюми повертаються в чоловічу моду. Головний тренд – легкі натуральні тканини, які дозволяють почуватися комфортно в спеку. Такі моделі можна знайти в магазинах типу “W.E.” чи “Scotfree”. Варто обов’язково звернути увагу на костюми в простій пастельній кольоровій гаммі:
– білий;
– кремовий;
– світлі відтінки сірого;
– світлі відтінки блакитного.

Головний матеріал сезону – це льон. Така тканина прекрасно підходить для літа та виглядає стильно. Ті, хто бажає знайти щось більш незвичне, ніж класичний костюм, можуть звернути увагу на кімоно. Сучасне трактування такого одягу дозволяє одягати його кожен день.
Як доповнення образу можна підібрати цікаві аксесуари. Декоративний пояс, додаткові зав’язки збоку (у випадку кімоно), тощо – усе це додасть особливого шарму.

Тренд 2. Чоловічі кюлоти
Кюлоти увійшли в моду ще кілька сезонів тому, але досі користуються величезною популряністю. Такі брюки дуже зручні. Особливо комфортно в них в сильну спеку. Кюлоти варто обирати дуже уважно, адже не кожному вони підходять. Більш високим чоловікам можна шукати достатньо широкі моделі, а от людям невеликого зросту більше пасуватимуть стандартні кюлоти.
Щодо кольорової гами, то тут трендовими залишаються ті ж кольори, що і в костюмах. Виключенням будуть різні відтінки коричневого, оранжевого, червоного, а також чорний. Поєднувати кюлоті можна з сорочками з натуральних матеріалів, різноманітними футболками, тощо.

Тренд 3. Сорочки з натуральних матеріалів
Лляні сорочки та теніски – прекрасний варіант для літньої спеки. Останні тренди більше схиляються до використання натуральних та екологічний матеріалів у виробництві одягу. Сорочки з льону – приклад сучасної відповідальної моди. Знайти якісні моделі завжди можна у магазинах типу “E-TOUGH”.

Загалом, при виборі будь-якого гардеробу важливо звертати увагу на світлу та спокійну кольорову гаму. Вона буде актуальної ще кілька сезонів.