Опобліковано 26.02.2021

Must buy покупки в березні

Весна починається з потепління, довших днів та… шопінгу. У нас є декілька ідей вдалих покупок на березень. Скористайтеся ними, вирушаючи в ТЦ “Скриня”.

Весняне пальто чи куртка. Температура повітря нарешті стає теплішою, тож  можна заховати в шафу набридлий пуховик. Ви саме шукаєте верхній жіночий одяг від виробника? Маємо те, що Вам потрібно. Вирушайте на шопінг в магазини на 3 поверсі нашого торгового центру. 

Ботильйони чи черевики. Аналогічно, зимове взуття скоро вже потрібно буде замінити на весняне. Вдалий час для покупок любителькам підборів. Скоро весь сніг та лід розтане і можна буде сміливо взути улюблені шпильки.

Сумка. Та сумочка, яка пасувала до зимового верхнього одягу не обов’язково гармонійно поєднуватиметься з весняною курткою. Тому доцільно буде підібрати новий аксесуар на новий сезон.

Хустка. По-перше, це один з найактуальніших аксесуарів 2021 року. По-друге, звичайно, погода стає з кожним днем теплішою, але поки не варто відмовлятися від теплих аксесуарів. Хустка — це вдала заміна шапці чи шарфу.

Світлі штани чи джинси. Білі або пастельні відтінки є дуже актуальними у цьому сезоні. Тому будьте в тренді та купуйте стильний жіночий одяг в ТЦ “Скриня”. Радимо завітати в “Pink”, “Iren”, “Piassa”, “Scotfree”.

Засоби для догляду та макіяжу. Після холодів шкіра, зазвичай, не в найкращому стані та потребує більше зволоження і живлення. Плюс, навесні, як ніколи, хочеться додати яскравих барв. З цим допоможуть нова помада, рум’яна чи лак для нігтів.

Аксесуари. В тренді — масивні прикраси, золото та ланцюги в стилі 90-х. Саме час прикрасити шийку, коли закінчився сезон теплих водолазок, чи не так?

Нехай Ваша весна буде яскравою. А стиль забезпечить ТЦ “Скриня”.