Опобліковано 19.02.2021

Актуальні кольори весни 2021

Новий сезон — нові актуальні відтінки. Додайте яскравості своїм весняним образам та залишайтеся в тренді з нашими модними порадами.

Почнемо з двох головних кольорів не лише весняного сезону, але й всього року 2021. Інститут кольору Pantone оголосив відтінками року яскравий жовтий Illuminating та благородний сірий Ultimate Gray. Купуючи стильний жіночий одяг в цих відтінках, можете бути впевненими, що будете в тренді не один місяць. До того ж ці кольори легко поєднуються з багатьма іншими відтінками, з ними легко створити цілісний образ.

Наступний в нашому списку — колір маджента. Це глибокий червоно-пурпурний відтінок. Річ в такому кольорі моментально стане акцентом образу. Сміливим модницям радимо вибирати взуття такого незвичного кольору. 

Аквамарин — ще один “гарячий” тренд. Оптимістичний і свіжий, він є чудовою альтернативою просто блакитному чи зеленому. Має привабливий вигляд на легких тканинах, наприклад шифоні, і цікаво та незвично на шкірі. Поєднуйте стильний жіночий одяг у відтінку аквамарин з джинсами.

Цієї весни радимо звернути увагу на помаранчевий колір. Він, до речі, не втрачає своєї актуальності вже декілька сезонів. Вибирайте трикотажний одяг цього відтінку або аксесуари: шарф, хустку, сумку.

Неоновий жовто-зелений. Щоб зрозуміти цей колір, уявіть тенісний м’яч або маркер-хайлайтер. Дуже сміливий відтінок ідеально підійде тим, хто обожнює бути в центрі уваги.

Якщо жоден з вищезгаданих відтінків не припав Вам до душі, не переймайтеся. Базові кольори, такі, як білий, чорний, беж, пастельні відтінки, ніколи не вийдуть з моди.

Скористайтеся цією інформацією наступного разу, коли вирушите за покупками в магазини ТЦ “Скриня”. З нашими крутими магазинами бути стильною дуже просто.