Опобліковано 11.02.2021

5 причин піти в ТЦ “Скриня” перед Днем Закоханих

Більшість з нас будуть здійснювати покупки до Дня Закоханих. Спробуємо переконати Вас, що всі заплановані покупки (та навіть більше) Ви зможете зробити в нашому торговому центрі. Ось 5 основних причин завітати до нас перед святом:

  1. Великий вибір подарунків. В наших магазинах знайдеться те, про що мріє Ваш коханий чи кохана.І головне — все це в одному місці: ​магазини одягу, взуття, ювелірних прикрас і біжутерії, магазини жіночої білизни, аксесуарів та техніки. Ми зручно розташовані: неподалік залізничного вокзалу. То ж і добратися до нас також легко
  2. Святковий образ. Навіть, якщо Ви плануєте скромне святкування, для коханої людини завжди хочеться виглядати привабливо. Тож на пошуки сукні або костюма, стильного взуття та аксесуарів також запрошуємо в ТЦ “Скриня”.
  3. Дрібнички для завершення образу. У нас знайдуться і необхідні товари для створення святкового макіяжу та зачіски. Радимо зайти в магазини “Watsons” та “Rixus”. Чоловіки теж не проходьте мимо! В цих магазинах є багато доглядових засобів і для Вас.
  4. Кава і до кави. Запросіть свою половинку посидіти в одному з наших кафе. По-перше, просто зустрітися удвох і поговорити — це завжди гарна ідея. А по-друге, за чашкою ароматного напою обговорите, про що саме він чи вона мріє та зможете одразу піти на шопінг разом. Ідеально для тих пар, які цінують практичність більше за сюрпризи.
  5. Валентинки. Острівок “Сувеніри та подарунки” вже повністю готовий до свята. Тут є і святкові листівки, і красиві коробки для подарунків, і милі сувеніри. Словом — те, що необхідно, щоб довершити сюрприз для коханої людини.

Завітайте в наші магазини одягу, взуття та аксесуарів та ставайте постійними гостями не лише у свята, а і кожного дня.