Опобліковано 05.02.2021

Ідея подарунків на День Валентина для Неї та Нього

Найромантичніше свято року вже зовсім скоро. Є багато місць, які слід відвідати в пошуках сюрпризу для коханої людини: магазини одягу, взуття, прикрас, магазини білизни. Львів — ідеальне місце для покупки романтичних подарунків. А щоб зекономити час, приходьте в торговий центр “Скриня” — у нас зібрані найкращі магазини для всіх покупок.

А далі ми пропонуємо декілька вдалих варіантів подарунків для чоловіків та жінок.

Подарунки для НЕЇ:

  1. Ювелірні прикраси чи біжутерія. Це — класика серед подарунків на День Закоханих. Справді, прикраси — це практично, красиво та цінно. А щоб додати особливого романтичного шарму, вибирайте аксесуари з сердечками. Якщо Ви вирішили зупинитися на цьому варіанті подарунка, завітайте в магазини “Sribna Kraina” та “Casablanca”.
  2. Одяг для сну.  В новій затишній піжамці Вашій коханій обов’язково присниться той, хто її подарував. Подобається це варіант? Вирушайте в магазин жіночої білизни. В нашому торговому центрі їх два: “Білизна Street” та “Lanett”
  3. Техніка для краси. Новий фен, плойка чи вирівнювач — ті “помічники”, які допомагають жінці завжди бути красивою та наслідувати тренди. Вдалий подарунок для кожної. Магазини, де Ви знайдете ці товари: “Rixus” та “Техноком”.

Подарунки для Нього:

  1. Термочашка. Гарний варіант подарунка, особливо для тих чоловіків, які мають машину чи люблять ходити в походи. Шукайте термочашки в магазинах “Техноком”, “Отакої”, “Сувеніри та подарунки”.
  2. Набір для догляду за волоссям і бородою. Чоловіки, не менше за жінок, люблять доглядати за своєю зовнішністю. Але їм потрібна своя, особлива продукція. День Закоханих — гарна нагода проявити турботу про нього. Професійні шампуні та засоби для укладки — в магазині “Rixus”.
  3. Гаманець. Типово чоловічий подарунок, практичний і стильний. Кажуть, що дарувати порожній гаманець — погана прикмета. Пропонуємо крім символічної суми вкласти туди ще й записку з зізнанням в коханні. За якісною галантереєю заходьте в магазин “Стиль Плюс”.

Даруйте кохання своїм половинкам щодня. А з приємними сюрпризами допоможуть магазини ТЦ “Скриня”.