Опобліковано 18.12.2020

Ідеї подарунків до Миколая

Вибір подарунків — відповідальна справа. Особливо, якщо мова йде про подарунки дітям. Але дорослі також чекають на приємний сюрприз від Миколая. Оскільки до свята залишилися лічені години, не витрачайте час на пошук ідей. Усі найкращі ми зібрали у нашій статті. Тож швиденько читайте її та вирушайте на шопінг в торговий центр “Скриня”

Подарунки дітям можна вибрати одразу в 4 магазинах. За одягом рекомендуємо зайти в магазини “Яринка” (4 поверх) та “Hot Oil” (3 поверх). За взуттям — в магазин “Топ-Топ”, також на 3 поверсі. Найулюбленіші дитячі подарунки — іграшки — шукайте в магазині “KidsShop” на 3 поверсі. Впевнені, серед величезного асортименту товарів знайдеться саме та іграшка, про яку вже давно мріє Ваш малюк. Тут є як подарунки для найменших (м’які книжечки-розкладушки, пірамідки та сортери), так і цікаві товари для старших дітей (ляльки, конструктори, музичні інструменти та пазли). До речі, тут також є гарний вибір одягу.

Якщо з покупками дітям завершено, пора подумати про подарунки дорослим: друзям, батькам та рідним. Торговий центр “Скриня” — ідеальне місце для такого шопінгу.

Щоб зробити практичний сюрприз, радимо зайти в магазини жіночого одягу або чоловічі крамниці і вибрати ті товари, без яких не обійтися взимку: шарф та рукавиці. З цими товарами буде складно помилитися з розміром та стилем. Вибирайте товари нейтральної гами: беж, чорний, білий, сірий, синій та бордо. 

Ще один варіант практичного подарунка — гаманець. Якщо це Ваш вибір, рекомендуємо зайти в магазин “Стиль Плюс” на 3 поверсі. 

Ще один спосіб вибрати вдалий подарунок — орієнтуватися на хобі людини. Наприклад, товари для краси є в магазинах “Rixus” (3 поверх) та “Watsons” (2 поверх). Подарунок книголюбам — в “Клубі сімейного дозвілля” (4 поверх). Подарунки любителям активного відпочинку — в магазині “Трофей” (4 поверх). Тут, до речі, радимо звернути увагу на цікаві моделі ножів, фляги для води та ліхтарики. Розібратися з великим асортиментом допоможуть привітні консультанти. 

Обов’язково завітайте на наш різдвяний ярмарок. Гарні сувеніри та ялинкові прикраси стануть пам’ятним подарунком друзям чи співробітникам.

Як бачите, ідей багато. Тому чекаємо на шопінгу. Впевнені, окрім подарунків близьким, Ви знайдете щось цікаве і для себе.