Опобліковано 18.05.2021

Готуємось до сезону відпусток із ТЦ “Скриня”!

Щоб купити купальник не на один сезон, варто врахувати декілька фактів при виборі. 

Якісний купальник повинен бути еластичним, щоб тримати форму, швидко сохнути та бути Вам зручним. Щоб цей елемент гардеробу прослужив довго, варто вибирати його із нейлону з додаванням еластану, з біфлексу або поліестеру. 

Перейдемо до типів фігури, як бути з вибором тут. Якщо Ви маєте тип “пісочний годинник” — Вам підійде будь-який купальний костюм та якого завгодно кольору з різними декоративними елементами.  

Для типу фігури “груша” ідеально підійде купальник із класичними трусиками або купальник із сліпами бажано темних кольорів. Верх купальник навпаки краще взяти яскравого кольору з об’ємним декором, щоб врівноважити верх з низом тіла. 

Купальник для фігури “перевернутий трикутник” потребує підбору такого ліфа, який візуально звузить плечі. Це може бути ліф халтер або ж суцільний купальник з V-подібним вирізом. Обирайте трусики з рюшами або у великий яскравий принт, щоб гармонійно збалансувати низ фігури. 

Для фігури “прямокутник” пасуватиме купальник з великими декоративними елементами в зоні грудей та стегон, щоб виділити талію. Також ідеально підійде суцільний купальник з бретелями та вирізами на талії з обох боків. 

Правильно підібраний купальник зможе вдало підкреслити всі Ваші переваги фігури та приховати значні недоліки. 

Заходьте до нас у магазини “LANETT” та “БІЛИЗНА STREET”, щоб підібрати свій ідеальний купальник з цими рекомендаціями.