Опобліковано 27.05.2021

Подарунки до Дня захисту дітей

Подаруйте справжнє свято своїм малюкам із ТЦ “Скриня”.

У нас Ви зможете знайти подарунки для дітей на будь-який вік та смак. Адже в наших магазинах зібрані лише якісні та користі товари для дітей, що будуть до вподоби малечі та їх батькам.

Завітайте у магазин “Яринка” на 4 поверсі, тут є підлітковий одяг, дитячий та одяг для немовлят. Тут є все для дівчаток та хлопчиків: штани, джинси, спортивні костюми та класичні, колготки та лосини, сукні та спідниці, светри та сорочки, куртки та плащі на будь-який сезон.

Ще один дитячий магазин у ТЦ “Скриня” — “Hot Oil” — це стильний дитячий одяг від польського виробника. Тут є взуття для дітей, шкільні портфелі, сумки та різноманітний одяг як на кожен день, так для особливих подій від 116 до 170 розміру. Цей магазин Ви зможете у нас знайти на 3 поверсі.

Іграшки, шкільне приладдя, дитячі велосипеди, самокати, коляски є у магазині “Kids Shop”. Якщо Ви шукаєте цікаві розвиваючі іграшки для дітей, то Вам точно сюди, тут є для будь-якого віку — від народження до 12 років. Шукайте “Kids Shop” на 3 поверсі, щоб придбати все найкраще для своєї малечі.

Величезний асортимент дитячого взуття є у “ТОП-ТОП”. Туфлі, кросівки, кеди, мокасини, босоніжки та безліч видів іншого якісного взуття за доступними цінами для дівчаток та хлопчиків. Цей магазин також знаходиться у нас на 3 поверсі.

Беріть своїх дітей та приходьте у ТЦ “Скриня” на святковий шопінг!