Опобліковано 14.05.2021

День сім’ї у ТЦ “Скриня”

Приходьте на День сім’ї на сімейний шопінг в ТЦ “Скриня”!

Адже, сімейний шопінг — це завжди весело та цікаво! Тим паче, у нашому торговому центрі Ви зможете знайти все необхідне для весняно-літнього гардеробу для всіх.

Так, наприклад, для дітей є великий вибір комфортого одягу в магазинах: “Яринка”, “Hot Oil”. За якісним взуттям можете завітати до магазину “ТОП-ТОП”, тут знайдете у що взути для дітей будь-якого віку, адже великих вибір просто вражає. А за іграшками і канцтоварами та дитячим транспортом Вам у “Kids Shop”.

Підібрати стильний жіночий одяг можна в: “Piassa”, “Ірен”, “Pink”, “Scotfree”, тут завжди оновлюються колекції та діють знижки. А якщо Вам потрібно придбати якісну та гарну білизну, то Вам у “БІЛИЗНА STREET” чи “LANETT”.

І для чоловіків у нас теж є де оновити свій гардероб. У магазині “E-Tough”, “Scotfree” та “W.E.” – стильний одяг на щодень у стилі кежуал та для особливих подій. Куртки, сорочки, футболки, штани, джинси, а ще безліч оригінальних аксесуарів.

Якщо Вам потрібно взуття чи аксесуари для всієї сім’ї, можете заглянути в магазин “Склад взуття” чи “Стиль плюс”. Тут товари на будь-який смак та гаманець.

Завітайте в наші магазини одягу, взуття та аксесуарів на сімейний шопінг, щоб зробити подарунки рідним та провести разом час!