Чорна п’ятниця 2020 в магазинах ТЦ “Скриня”

День, коли можна дозволити собі купити практично все — Чорна п’ятниця! Адже кожен магазин готує до цієї дати привабливі знижки. 

Ми запрошуємо Вас завітати в наш торговий центр, наші крамниці підготували дуже цікаві пропозиції. Впевнені, незалежно від запланованого бюджету кожен зможе купити стильний жіночий одяг, якісний чоловічий, прикраси, доглядові засоби та багато іншого.

Тим красуням, які планують оновити гардероб радимо обов’язково зайти в магазин “Pink”. Тут знижки досягають неймовірних -90%! Ви зможете знайти блузи від 199 грн, світшоти від 299, штани і спідниці від 399 тощо. Поспішіть придбати стильний жіночий одяг від улюбленого бренду. Знижки діють до 30 листопада.

Магазин “Scotfree” запрошує оцінити нову стильну колекцію. Звичайно, з вигодою для покупця. До 30 листопада одяг з цієї колекції купуйте зі знижкою -20%.

“Базу” гардеробу — білизну — також можна купити за акційними цінами. Для цього варто зайти в магазин “Білизна Street”. До 27 листопада діє знижка -30%.

Чоловікам також варто прийти на Чорну п’ятницю в торговий центр “Скриня”. Магазин “W.E.” збільшив наявні знижки на 10%. До 6 грудня купуйте якісний одяг зі знижками -40, 60 та 80%. Нагадуємо, що магазин знаходиться на 3 поверсі.

Для тих, хто шукає прикраси для себе, чи дорогоцінний подарунок для близьких, радимо завітати в ювелірний “Sribna Kraina”. В період з 12 по 30 листопада, магазин дарує 100 грн знижки на покупки від  500 грн. Більша сума покупки — більша знижка! Акція діє до 30 листопада. Любителі біжутерії, і для Вас є хороша новина. В магазині “Casablanca” -20% на все до 2 лютого.

Книгарня “Клуб сімейного дозвілля” підготувала вигідні пропозиції для всіх. Члени Клубу, до 29 листопада купуйте всі книги зі знижкою -20%. Ті, хто не є членами Клубу, Ви можете придбати книжки за Клубними цінами.

На Чорну п’ятницю в ТЦ “Скриня” щасливі будуть всі: покупці, від крутого і різноманітного асортименту, та гаманець — від низьких цін. Запрошуємо на свято шопінгу.