БІЛИЗНА STREET

Магазин жіночої білизни концептуально нового формату, на зразок модних магазинів Європи, доступний широкому колу покупців....
ТЦ Скриня 3 поверх
Години роботи 10:00 - 20:00
0974937785
http://bilyznastreet.com.ua/

"БІЛИЗНА STREET" – магазин концептуально нового формату, на зразок модних магазинів Європи, доступний широкому колу покупців. Щоб отримати справжню насолоду від шопінгу і придбати якісну та розкішну білизну, обов'язково завітайте сюди.

Адже, у магазині представлені бренди, які змушують завмирати серця жінок по всьому світу: Yamamay, Phillippe Matingnon, Sisi, Hue, Pompea – і це далеко не весь список. Елегантна та стримана, розкішна та зручна білизна для усіх жінок, а також великий вибір купальників і аксесуарів. Асортимент товару підібраний таким чином, щоб кожна леді відчула себе по-справжньому жіночною та тендітною.

Отже, широкий асортимент білизни, ввічливі продавці та оформлення в стилі тихої європейської вулички приводять в магазини все нових і нових клієнток. Завітавши в наш магазин, Ви наче потрапите в інший світ, де не існує проблем, і подаруєте собі по-справжньому приємні подарунки.