Опобліковано 04.09.2020

Як обрати якісне осіннє взуття?

Взуття для осені варто обирати особливо уважно. Якщо влітку потрібно щоб модель була просто зручна і легка, то для міжсезоння доводиться шукати вироби, які б захищали від холоду, вологи та перших заморозків.

Неабиякий виклик для львів`янок підібрати осіннє  жіноче взуття. У Львові часті дощі та не завжди зручна для ходьби бруківка, тому їм необхідні не лише красиві моделі, але й  такі, щоб були зручні та практичні

Для того, щоб правильно обрати чобітки для осіннього сезону, варто знати, на які моменти треба звернути увагу в першу чергу. Асортимент в сучасних бутиках дуже великий. Взуттєві магазини типу «Склад взуття» пропонують моделі на будь-який смак та гаманець.

На що звернути уваги при виборі осіннього взуття?

Навіть дешеве осіннє взуття може бути якісним, якщо воно обране правильно. В процесі примірки варто звернути увагу на такі моменти:

  •         Матеріал. Дуже важливо, щоб обраний матеріал не пропускав вологу, був достатньо міцним, але еластичним. Також варто обирати вироби, які не потребують особливих зусиль у догляді. Найкращим варіантом буде натуральна шкіра або якісний її замінник. Також можна підібрати замшу.
  •         Підошва. Міцна еластична підошва – найкращий варіант. Вона не буде тиснути на стопу та не викликатиме швидкої втоми. Також необхідно прослідкувати, щоб підошва була цілісна та легка.
  •         Фурнітура. Усі замки та паски повинні бути міцними. Це важливо, адже такі деталі будуть використовуватися по кілька разів на день.
  •         Пошиття. Усі шви повинні бути рівними, міцними та без пропусків. Місця склейки – надійно та герметично проклеєні.

Модне взуття на осінь часто має підбори. Цей елемент повинен бути стійким та максимально зручним. Колодка не повинна спричиняти дискомфорт, а сама модель – викликати біль в щиколотках.

Загальні рекомендації з вибору осіннього взуття

Якісне та дешеве осіннє взуття повинно точно відповідати конкретному розміру. Як тісні, так і завеликі вироби можуть впливати на кровообіг, суглоби, стан шкіри. Важливо обрати оптимальний за габаритами варіант.

Також варто знайти взуття, яке б мало правильну форму. Ні пальці, ні п’яти не повинні перетискатися. Це призводить до викривлення суглобів, появи мозолів та швидкої втоми. Правильно обрана модель легко одягається на ногу, не призводить до пошкодження шкіри або тертя.

Важливо розуміти, що красиві та недорогі чобітки можуть бути дійсно комфортними, якщо вони підходять і за розміром, і за формою. Не варто жертвувати зручністю заради естетики. Особливо, коли необхідно знайти якісну модель для примхливої осені.