Опобліковано 10.09.2020

Необхідні осінні аксесуари

Аксесуари — “родзинка” образу. І оскільки кожен сезон диктує свої зміни до гардероба, осінні аксесуари відрізняються від літніх.

На зміну бананкам та шоперам приходять сумки зі щільних матеріалів — замші, шкіри та замінника. Ці фактури краще поєднуються з пальтами, куртками та теплими светрами. Восени більш доречними є приглушені відтінки: марсала, теракотовий, беж, коричневий, білий та чорний. Осіння сумка, крім іншого, має ще й бути досить місткою.

Поки погода ще не зіпсувалася, саме час купити парасольку. У Львові це чи не найважливіший аксесуар. В магазинах зараз є широкий вибір аксесуарів від дощу: складані, тростини, механічні чи автоматичні. Окремої уваги заслуговує дизайн. Завжди актуальні однотонні парасолі, чи такі, купол яких оздоблений дрібним ненавязливим дизайном. Але яскраві абстрактні дизайни також популярні. Ще один варіант — прозора парасолька. Вона пасує до всього і виглядає дуже стильно.

Восени тримайте ручки в теплі. Матеріали для осінніх рукавичок: тонка шкіра та замша. Вічна класика: сумка та рукавички одного відтінку. Але у 2020 році від цього правила можна сміливо відступити. Купуйте якісні рукавички керуючись виключно власним смаком. Але підказуємо Вам найтрендовіші відтінки: коричневий, чорний, сірий, синій, бордовий та гірчичний.

Ще один аксесуар без якого восени ніяк — теплий шарф. Цього року особливо модними є насичені кольори: холодний синій, зелений, гірчичний. Принти — клітинка та анімалістичні мотиви. В прохолодні дні шию та плечі зігріють аксесуари з кашеміру, ангори і шерсті. А в тепліші дні радимо обирати атласні, шифонові чи шовкові хустки.

Не варто обирати між стилем та теплом. Широкий вибір аксесуарів дозволяє почуватися комфортно та виглядати стильно за будь-якої погоди.

Магазини нашого торгового центру, де ви зможете купити недорогі якісні сумки, шарфи та парасолі: “Стиль Плюс”, “Casablanca”, “Pink” та “Scottfree”.