Опобліковано 09.10.2020

Тренди осіннього макіяжу 2020

Осінь — чудовий час для makeup експериментів. Восени вже немає спеки, через яку влітку макіяж зникав за лічені хвилини. А кольорова палітра природи надихає.

Та перед тим, як купити декоративну косметику пропонуємо почитати до яких трендів радять пригледітися візажисти. Цієї осені актуальні:

Total pink. Монохромні образи зараз, як ніколи в тренді. Вибирайте тіні, рум’яна та помаду однієї рожевої гами. Але варто відмовитися від яскравих відтінків. Натомість зверніть увагу на трояндовий, рожево-цегляний та рожево-кораловий кольори.

Кольорові вії. В цьому сезоні можна поекспериментувати з кольором на очах і відмовитися від традиційної чорної туші. Альтернативні варіанти: коричневий, баклажановий, фіолетовий, зелений.

Оранжевий лайнер. Ще один яскравий тренд. Якщо любите стрілочки на кожен день, спробуйте саме його. Актуальна форма — тонкі з невеликим гострим хвостиком.

Дрейпінг. Ця техніка нанесення рум’ян полягає в тому, що пігмент наноситься не лише на яблучка щік, а й на вилиці, майже до кінчиків брів. Головне — все акуратно розтушувати.

Розтушовані стрілки. Малюйте їх за допомогою тіней і обов’язково добре розтушуйте в напрямку до скроней, створюючи ефект “очей лисички”.

Де взяти засоби для трендового осіннього макіяжу? Звичайно, в магазині “Watsons”. Тут ви зможете купити косметику недорого від кращих світових брендів.

Дайте волю креативу — експериментуйте з макіяжем. Спробуйте кожен з цих трендів, щоб обрати улюблений.