Опобліковано 15.10.2020

Доглядаємо за трикотажем правильно

Улюблений трикотажний светр втратив форму, м’якість та вигляд? Причиною, швидше за все, був неправильний догляд. Не варто засмучуватися, купити жіночі светри недорого можна в магазинах ТЦ “Скриня”. А уникнути помилок з догляду за трикотажем в майбутнього Ви зможете з нашими простими порадами.

Перше та найочевидніше правило, яким, на жаль, часто нехтують — читайте рекомендації з догляду на етикетці виробу. Там є вся необхідна інформація щодо температури та режиму прання. Візьміть за правило робити це ще перед тим, як ви купите трикотажний одяг в магазині.

Загальними рекомендаціями з прання є:

  • Завжди вивертайте  в’язані речі навиворіт перед тим, як прати
  • Періть светри вручну або в пральній машині на делікатному режимі, або режимі ручного прання. Температура води не повинна перевищувати 30°C.
  • Одночасно завантажуйте в машину речі однакових відтінків (світле зі світлим, темне — з темним)
  • Використовуйте делікатний пральний порошок та пом’якшувач, уникайте використання відбілювача

В’язані речі не можна сильно віджимати, бо це їх деформує. Якщо після прання одяг занадто мокрий, згорніть його в м’ячик та акуратно відтисніть зайву воду.

Трикотажні речі не рекомендується розвішувати для сушіння. Краще, покласти їх горизонтально на рушник. Так одяг збереже свою форму на довше.

Ніколи не вішайте улюблений светр на вішак! Це може призвести до того, що він розтягнеться, втратить форму. Натомість акуратно складіть в’язані речі та заховайте в комод.

Бережіть одяг від молі. Ви можете використовувати як натуральні засоби (оцет, палички кориці, лаванду, кедрову кору), так і спеціально розроблені продукти.

Дотримуючись цих порад Ви зекономите на покупці нових речей, будете почуватися тепло і комфортно у найбільші морози та завжди матимете неперевершений вигляд.