Опобліковано 10.02.2022

Готуємось до Дня усіх закоханих

Вже зовсім скоро найочікуваніше свято усіх закоханих – День Святого Валентина. Переконайтесь, що Ви до нього готові. Якщо ж ще ні, то обов’язково завітайте до ТЦ “Скриня”. У наших магазинах Ви знайдете багато корисних подарунків для Вашої другої половинки, а для себе – святковий одяг.

Ідеї подарунків:

  • Сертифікат на шопінг. Це хороша ідея, для тих, хто не знає, що обрати. Зі сертифікатом кожен може обрати бажаний подарунок: одяг, косметику, книги та безліч іншого.
  • Біжутерія та ювелірні прикраси. Такі подарунки завжди викликають захват. У нас є 3 магазини, де Ви можете придбати щось особливе:  “Casablanca”,  “Скриня золота і срібла”, а також “SRIBNA KRAINA”.
  • Парфуми. Ще один вдалий подарунок, головне правильно підібрати аромат. Для цього у нас є вітрина “Gross Perfume”.
  • Косметика та подарункові набори. Всі люблять доглядати за собою, як жінки, так і чоловіки. Обирайте приємні дрібнички,  про які мріє Ваша обраниця чи обранець у магазинах “Brooklyn” та “Watsons”.
  • Смарт-годинник, безпровідні навушники та інша техніка. Чудові варіанти подарунків, які не залишать нікого байдужим. За сучасною технікою завітайте до магазину “Техноком”.
  • М’яка іграшка. Такі подарунки дуже полюблять всі дівчата, незалежно від їх віку. Великий вибір плюшевих ведмедиків є у вітринах “Подарунки та сувеніри” та “Отакої”.

А щоб ще більше відчути атмосферу свята – придбайте для себе романтичний образ у наших магазинах на 2, 3 та 4 поверхах.

Дивуйте, вражайте та будьте коханими!