Опобліковано 31.01.2022

Догляд за шкірою обличчя взимку

Чи хотіли б Ви, щоб Ваша шкіра завжди виглядала неперевершено? Якщо так, то Вам необхідно підібрати для неї правильний догляд. Надзвичайно важливим це є взимку. Адже у холодну пору наша шкіра стає зневодненою через сухість повітря та низькі температури і потребує особливого догляду.

Розповідаємо секрети догляду за шкірою обличчя взимку.

Очищення.

Щоб не позбавити шкіру вологи, рекомендують використовувати м’які засоби для вмивання – пінку чи молочко, а для зняття макіяжу – міцелярну воду.

Тонізація.

Після вмивання необхідно відновити ph шкіри. Для цього використовуємо тонік. Важливо обирати тоніки, в складі яких не буде спирту.

Зволоження.

Використовуйте зволожувальні креми, спреї та лосьйони. Вони допоможуть відновити водний баланс шкіри. Наносьте їх не менш ніж за 30 хвилин до виходу із дому. За цей час інгредієнти поникають в шкіру та починають діяти.

Також важливо взимку пити багато води. Не менше, ніж 1.5 л у день. Це може бути зелений чай чи трав’яні відвари, адже вони є джерелами вологи, тепла та незамінних антиоксидантів. А також правильно харчуватись. Додайте у меню сезонні фрукти та овочі, корисні каші та продукти, які містять ОМЕГА-3.

Засоби по догляду Ви можете придбати в ТЦ “Скриня”, в магазині професійної косметики “Brooklyn”. Якщо у Вас виникатимуть питання, то консультанти з радістю допоможуть із вибором ідеального догляду.