Опобліковано 14.08.2020

До школи готові? Шкільний шопінг в ТЦ “Скриня”

Для дитини важливо, щоб шкільне приладдя було красивим, оригінальним та трендовим. А батьки хотіли б не розгубитися у величезному асортименті та вписатися у бюджет. І для перших, і для других магазини ТЦ “Скриня” підготували багато цікавих пропозицій. Що саме радимо придбати? Читайте далі:

  1. Симпатичні блузки, спідниці і сорочки, штани та навіть спортивні костюми маленькі модники можуть приміряти та придбати на 4 поверсі нашого торгового центру в магазині “Яринка”. Якщо хочете розглянути ще більше варіантів перед тим, як купити шкільну форму, радимо спуститися на 3 поверх та завітати в магазин “KidsShop”
  2. До речі, в цих магазинах Ви знайдете багато рюкзаків для хлопчиків і дівчаток. Серед асортименту ранці з улюбленими персонажами з мультфільмів, яскравих кольорів та з цікавими принтами. 
  3. Взуття для вулиці, перезувне і кросівки на фізкультуру шукайте в магазині “Топ Топ”.
  4. На полицях магазину “KidsShop” є великий вибір канцелярії: олівці та ручки, зошити та щоденники, альбоми та фарби. А ще — пенали,  для того, щоб все це акуратно скласти в сумку.
  5. Щоб дитина завжди була сповнена енергії, їй потрібен смачний обід та вода. Рекомендуємо придбати ланчбокс і пляшку для напоїв чи термос.

Наша порада: дозвольте дитині самій вибирати її шкільні приладдя, адже це допоможе їй проявити свою індивідуальність і вибрати саме ті речі, які подобаються, а отже і на навчання малюк буде йти впевненіше та з кращим настроєм. Тим більше, нашим магазинам можна довіряти: в ТЦ “Скриня” можна купити дитячі речі найвищої якості за привабливою ціною.

Бажаємо Вам вдалих покупок та лише найвищих оцінок в щоденнику.