5 ідей подарунків до Дня Матері!

Опубліковано: 10 травня, 2019 р.
67

Вже цієї неділі ми святкуватимемо одне із найніжніших та «найрідніших» свят у році – День Матері! Звичайно, наші матусі заслуговують на щирі слова та подарунки щодня, проте саме в цей день хочеться особливо нагадати їм про свої почуття.

ТЦ «Скриня» підготувала для Вас 5 ідей подарунків з нагоди цього свята!

• Побутова техніка. Напевно, кожна жінка буде рада маленькому оновленню на її кухні. Адже сучасне кухонне приладдя значно скорочує час на приготування їжі, а отже залишається трішки вільного часу для себе. Якісну техніку за хорошими цінами знайдете в магазині «Техноком»/4

• Косметика. Якщо точно не знаєте, якими засобами користується мама, беріть універсальні набори. І Вашій матусі точно сподобається! До речі, такі набори можете знайти в магазині «Watsons».

• Аксесуари та біжутерія. Нова парасолька, хустинка чи підвіска - Ваша мама теж хоче бути стильною. А такі деталі точно допоможуть їй в цьому. За трендовими аксесуарами заходьте в магазини «Сasablanca» та «Стиль Плюс»

• Емоції теж ніхто не відміняв. Якщо Ваша матуся обожнює оригінальні речі та сюрпризи, обов’язково завітайте на острівки з подарунками на третьому поверсі. Такі сувеніри точно не припадуть порохом.

• Просто сходіть з нею на шопінг. Дозвольте їй трішки відпочити і купити ту омріяну сукню, на яку вона так довго чекала.

Ваша матуся заслуговує тільки на найкраще!

Читайте також: