Опобліковано 23.04.2019

За Великодніми обновками в ТЦ «Скриня»

Ще зовсім трішки і настане Великдень – найсвітліше свято у році! День, наповнений особливою магією та вірою. Звичайно, щороку ми дедалі більше відходимо від традиційного святкування, проте безліч народних повір’їв та звичаїв вже добре вкорінилися в нашому житті.

Наприклад, напевно усі звикли на Великдень купувати якусь обновку. Насправді, бажання одягнути нову річ – не просто святкова примха, а дуже давня традиція. Колись люди завжди намагалися одягнути на Великдень щось нове, це символізувало очищення, оновлення та віру в кращі зміни. А ще, вважалося, що тоді наступний рік буде багатим та прибутковим.

Вірите чи ні, а Великодній період – все ж таки чудовий період оновити гардероб. Тому хутчіш на шопінг в ТЦ «Скриня», ми підготували для Вас безліч цікавих пропозицій, відправляйтеся за покупками усією сім’єю:
• матуся тут зможе обрати собі ніжну сукню, вишуканий кардиган та елегантні туфлі;
• татусеві точно сподобається нова колекція костюмів та сорочок;
• для діток теж знайдеться обновка: казкове плаття для красуні-донечки та стильний костюмчик для синочка.

Окрім магазинів одягу, взуття та аксесуарів, обов’язково загляньте на подарунковий острівок. Білі вишукані кошики, прикрашені ніжними квітами та стрічками – чудова обновка для усіх, хто любить красиві деталі.

Тож встигніть на шопінг до Великодня!