Опобліковано 28.09.2021

Як обрати зручне взуття?

Більшість людей неодноразово стикались з проблемою незручного взуття. Яким би таке взуття не було стильним, воно не приносить жодного задоволення, а лише дискомфорт.

З такою ситуацією зустрічаються тоді, коли підбирають “не своє взуття”. У кожного є індивідуальний вигин ноги, об’єм, своя специфічна хода. Саме ці особливості відіграють ключову роль. Наприклад, у багатьох 37 розмір ноги, але не всім підійдуть одні й ті ж туфлі.

Що ж тоді робити, щоб купити взуття, в якому буде зручно? Ми підготували для Вас декілька порад:

1. Купляйте взуття ввечері. В кінці дня ноги набрякають і трохи збільшуються в об’ємі. Тому, ті туфлі, які були зручними зранку, можуть натерти ввечері.
2. Приміряйте взуття на обидві ноги. Адже у багатьох права та ліва стопи можуть трохи відрізнятись.
3. Пройдіться впродовж декількох хвилин по магазину. Якщо впродовж Вашої ходи взуття тисне, то не потрібно його купувати.
4. Зверніть увагу на внутрішню поверхню взуття. Там не повинно бути грубих швів чи виступів, які будуть натирати ноги.
5. Зігніть руками підошву. Вона повинна бути еластичною, інакше Вам буде некомфортно.
6. Купуйте взуття, яке одразу зручне. Не потрібно його розношувати.
7. Зверніть увагу на вагу. Чим легша пара, тим зручніше буде Вам в ній ходити.
8. Обирайте взуття із натуральних матеріалів. Це найкращий вибір, якщо Ви плануєте носити його щоденно. Адже воно менше натирає та не виділяє неприємних запахів.
9. При виборі зимової пари, візьміть з собою шкарпетки. Часто ми купуємо чоботи ще осінню, а коли стає холодно починаємо тепліше одягатись. Тоді, взуття може тиснути, адже не було розраховане ще на теплий одяг.
10. Знайдіть свого виробника. Якщо взуття від певної фірми Вам ідеально підходить, то рекомендуємо саме там робити покупки.

За взуттям Ви можете звернутись у ТЦ “Скриня”. У нас є магазини, як для дорослих, так і дітей.
Використовуйте наші поради та пам’ятайте, що комфорт перш за все.