Опобліковано 25.01.2022

Як обрати одяг за типом фігури?

Слідкувати за модними трендами, купувати стильні речі та часто оновлювати гардероб не є гарантією того, що Ви виглядатимете неперевершено. До цього переліку варто додати ще один важливий момент – це підбір одягу згідно з фігурою. Якщо Ви будете знати, які фасони Вам личать, то зможете завжди вражати інших своїм виглядом.

Отож, як правильно обрати одяг за типом фігури? Розповідаємо! Спершу визначте, який у Вас тип, а їх є 4:
– Груша;
– Яблуко;
– Прямокутник;
– Пісочний годинник.

Тип фігури груша. Це вузькі плечі, добре окреслена лінія талії та широкий низ.

При виборі одягу важливо зрівноважити низ із верхом та підкреслити талію. Обирайте: штани, які вільно спадають від лінії стегна, спідниці середньої довжини або прямі, можна спідниці-максі, сукні з акцентами на талії, приталені жакети, блузки з V-подібним вирізом та з об’ємними рукавами.

Тип фігури яблуко. Характеризує відсутність лінії талії, плоскі сідниці та помітний округлий живіт. Ноги можуть бути досить стрункими.

Одяг для цього типу повинен візуально витягнути силует, підкреслити бюст та відвернути увагу від області живота. Купуйте: речі з запахом та завищеною талією, сукні оверсайз, спідниці-тюльпан, моделі А-силуету, джинси-бойфренди, довгі штани з високими підборами, приталені жакети із щільної тканини та кардигани.

Тип фігури прямокутник. Ваші плечі, талія та стегна приблизно однакові по ширині. Мінімальні вигини та округлості.

Рекомендують обирати одяг, який підкреслить талію. Вдалим рішенням будуть пояси та ремені. Для худих жінок краще одягати широкі пояси, а для пишних – вузькі. Купуйте: спідниці, що розширяються зверху, сукні із заниженою талією, міні або максі, верх с V- образними та овальним вирізами, вузькі штани, джинси та шорти.

Тип фігури пісочний годинник. Ваша лінія грудей і стегон рівна, добре виражена талія.

Важливо носити одяг, який збереже та підкреслить фігуру. Рекомендують одягати: сукні-футляри, моделі з поясами, вузькі та розкльошені штани із середньою посадкою, приталені жакети, топи з баскою, спідниці-олівець довжиною нижче коліна, блузки та топи із запахом, класичні пальта.

Беріть на замітку та вирушайте на шопінг у ТЦ “Скриня”!