Опобліковано 20.08.2021

Що одягнути на День незалежності України?

Що може бути краще, ніж святковий шопінг?

Давайте разом підберемо Вам вбрання, в якому Ви будете неперевершені в день головного свята нашої країни. Ми підібрали декілька варіантів образів, які пасуватимуть до свята та будуть не лише зручними, а символічними.

Поєднання жовтого та блакитного. В нашій країні ця колаборація ніколи не вийде із моди, тож можете сміливо купувати речі в цих кольорах. Це можуть бути жовті штани чи спідниця (для жінок) та ніжно-блакитна сорочка. Також можете придбати подібні речі для своєї сім’ї, такий фемелі лук виглядатиме святково і цікаво.

Національний колорит. Вишиванка — це універсальне рішення на будь-яке свято. Ви її можете поєднати із класичними штанами, джинсами, одягнути під костюм. Або ж гарним варіантом для жінок буде вишита сукня. Це неймовірно красиво та атмосферно виглядає.

Сучасний етно-стиль. Зараз все більш трендовими стають елементи гардеробу із національними українськими елементами. Костюми з орнаментом, куртки, піджаки, сукні, кофти, аксесуари та сумки. Навіть дизайнери часто використовують такі елементи у своїх колекціях, які потім з радістю одягають світові зірки. Тож, в такому вбрані, Ви точно будете зіркою на цьому святі.

Приходьте за покупками в магазини ТЦ “Скриня”, щоб знайти свій ідеальний святковий образ!