W.E.

Чоловічий одяг...
ТЦ Скриня 3 поверх
Години роботи 10.00-20.00
0960468196
http://www.w-e.in.ua/

По-справжньому якісний, стильний та елегантний чоловічий одяг можна знайти у магазині спеціально створеному для чоловіків "W.E."

Always in contact with you - це не просто девіз, це стиль роботи компанії "W.E.". Запорука успіху бренду – доступність продукції, створеної на основі якісних натуральних тканин і виробленої в Україні. Вітчизняний товаровиробник, який швидко здобув свою популярність на ринку, завдяки індивідуальному підходу, зручними, модними та вишуканими моделями одягу для чоловіків.

Бренд W.E. несе в собі філософію незалежності та внутрішньої свободи, акцентуючи увагу на самій особистості. Завдяки такому підходу, одяг від WE не тільки відповідає сучасним тенденціям моди, але й допомагає чоловікам створити свій власний актуальний стиль.

Під час пошуку нових чоловічих образів від класики до кежуал, модельєри компанії відмовляються від формалізму і стереотипів. Створити стильний, європейський і доступний спосіб українському чоловікові – відтепер це завдання торгової марки "W.E."

Абсолютний та різноманітний асортимент представлений у брендовому магазині "W.E.": діловий костюм, сорочки, штани, краватки для повсякденного та святкового виходу. Це магазин, де кожна одиниця, річ знайде свого власника.