Кредобанк

Ми є надійним фінансовим партнером для наших Клієнтів....
ТЦ Скриня 1 поверх
Години роботи 10:00 - 18:00
(032) 297-71-64
https://kredobank.com.ua/

ПАТ «Кредобанк» є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.

У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою – на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом.

У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу "Forbes" та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року «Кредобанк» очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші».

Ми є надійним фінансовим партнером для наших Клієнтів і привабливим роботодавцем для наших Працівників. Завдяки спеціалізації і концентрації ресурсів хочемо досягти і підтримувати довгострокову стабільність нашого бізнесу, забезпечуючи тим самим рентабельність інвестицій наших Акціонерів.

Бачення Банку
Ефективний і безпечний банк, з яким не можна втратити, а лише здобути.

Цінності Банку
1. Надійність.
2. Задоволеність клієнта
3. Постійне вдосконалення.
4. Підприємливість.

Стратегія Банку
Будемо банком, який керуючись істотними потребами своїх Клієнтів, пропонує їм сучасні фінансові рішення. Використовуючи переваги професійності працівників і всебічної підтримки потужного Акціонера, найбільшого банку Польщі, зосередимо увагу на обслуговуванні роздрібних клієнтів та підприємств малого і середнього бізнесу. Нашою метою є місце в першій трійці найбільших банків в Західній Україні та рентабельна діяльність в найбільших містах України. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю і взаємну лояльність у відносинах з Клієнтами і Працівниками.