Опобліковано 15.07.2020

Покупки з комфортом: що одягнути на шопінг

Запланували довгий день шопінгу? Перш за все визначтесь, куди підете. Немає кращого місця, щоб купити недорогий, якісний одяг у Львові, ніж ТЦ “Скриня”. Тож випийте кави, щоб збадьоритися, відкривайте шафу та одягайте речі з нашого списку. Таким чином Ви зекономите час в примірочних, менше втомитесь та отримаєте максимум комфорту від шопінгу.

  1. Одягайте роздільні ансамблі. Сукню краще залишити для прогулянки, адже якщо плануєте покупку блузки чи штанів, їх одразу можна приміряти до іншого елементу Вашого гардеробу та побачити, як вони між собою поєднуються.
  2. Вибирайте нейтральні кольори. Бежевий, білий, сірий, чорний та інші нейтральні відтінки поєднуються з більшою кількістю кольорів. Джинси можуть бути класичні сині, сірі чи чорні.
  3. Одягніть білизну світлого кольору. Це нейтральна база для тих образів, які ви плануєте приміряти. Чорний чи інші відтінки часто видно з-під одягу, що відвертає увагу. Ідеальним варіантом буде також безшовна білизна. В магазинах Lanett та “Білизна Street” Ви зможете купити зручний комплект на кожен день, який стане Вам в нагоді для наступного походу по магазинах. 
  4. Взуття, яке легко зняти. На шопінгу нічого не дратує так, як потреба розшнуровувати, а потім зашнуровувати шнурівки чи застібати довгі блискавки. А от балетки чи мюлі зняти легко за секунду. Приміряти і купити якісне взуття Ви можете на 4 поверсі.
  5. Уникайте незручного верхнього одягу. В прохолодні дні без жакета не обійтися, але краще, якщо його можна буде легко зняти. Вузькі резинки на рукавах, багато гудзиків і застібок — це те, що швидко набридне на шопінгу.

І головне пам’ятайте, щоб ви не носили, зручно, коли усі потрібні вам магазини в одному місці, як у нашому торговому центрі. На 4 поверхах ТЦ “Скриня” знайдеться все: від одягу до техніки та товарів для дому. Приходьте за покупками.