Опобліковано 27.03.2020

Організація шафи з одягом: поради та лайфхаки

Карантин карантином, а весняне прибирання за графіком. Якщо у Ваших планах прибирання та організація речей в домі — наші поради будуть для Вас корисними.

Перш за все, потрібно вийняти все з шафи й визначитися з тими речама, які туди повернуться, а від яких пора позбутися.

Для цього всі речі розкладіть на декілька стопок:

Перша — речі, які однозначно залишаються. Це одяг в гарному стані, який Ви любите і який Вам підходить.

Друга — речі, які однозначно НЕ залишаються. Сюди відкладіть одяг, який не носили понад рік, який вже втратив вигляд та речі з дефектами, Не бійтеся викидати речі, адже замість старих речей, які вже втратили колір та форму, краще купити новий одяг. У Львові багато магазинів, які продовжують роботу в онлайн режимі.

Третя — речі, з якими Ви не можете визначитися.

До останньої категорії Ви повернетеся пізніше, після того, як речі з першої стопки займуть своє місце в шафі. Тоді Ви побачите чи там ще залишилося місце і зможете краще зрозуміти, що ще знадобитися, а чому пора на смітник.

До речі, це допоможе визначитися з тим одягом, який потрібно купити. А на шопінг Ви можете вирушити онлайн в магазини ТЦ “Скриня”.

Речі, якими Ви не користуватиметесь найближчим часом (наприклад, пуховик чи шубу) помістіть у дальній куток шафи. До речі, якщо у Вас є велика валіза, сезонні речі можна зберігати в ній. А саму валізу ховати під ліжком чи на дні шафи.

Одяг в шафі рекомендуємо сортувати так:

За кольором. Це допоможе знайти потрібну річ швидше і виглядає привабливо.

За типом матеріалу. Шовкові речі окремо, трикотаж окремо.

З верху до низу. На верхні полички покладіть футболки та кофти, на штангу внизу повісьте штани й спідниці.

Для оптимізації місця в шафі рекомендуємо використовувати додатково коробки та кошики, спеціальні органайзери. В них можна поскладати білизну, шкарпетки, рукавички та шарфи тощо.