Опобліковано 24.12.2019

Новорічна атмосфера у Вас вдома

Ваш дім вже готовий до Різдвяних свят? Ми поділимося з Вами порадами, як створити по-справжньому затишний та святковий настрій за допомогою новорічних прикрас.

Головний атрибут свята — це, звичайно ж, ялинка. На 3 поверсі нашого торгового центру є справжній “ялинковий ярмарок”, де кожен знайде деревце ідеальної висоти, форми та навіть кольору. Усі ялинки — штучні, тому таке новорічне дерево прослужить багато років та не осиплеться. Одночасно з ялинкою, Ви зможете підібрати і гірлянду.

Рекомендуємо також прикрасити полички та столики у Вашому домі. Особливо, у тих кімнатах, де не стоятиме ялинка. Різноманітний новорічний декор також шукайте на 3 поверсі, на вітрині “Сувеніри та подарунки”. Тут є і снігові кулі, і маленькі настільні ялинки з підсвіткою, різдвяні вінки й прикраси на ялинку.

А якщо Ви плануєте зробити подарунки близьким на Новий Рік чи Різдво, в цьому ж магазинчику знайдеться багато цікавого: святкові чашки, статуетки, м’які іграшки та багато іншого. Не забудьте придбати красиву подарункову коробку чи обгортковий папір, щоб подарунок викликав захоплення ще до того, як його відкриють.

В ТЦ “Скриня” знайдеться все, щоб принести у Ваш дім свято.