Опобліковано 30.07.2021

Модний дитячий гардероб

В дитячій моді завжди переважають натуральність тканин та практичність, це знає кожна матуся. І навіть світові селебріті щосезону випускають колекції одягу для дітей з урахуванням цих вимог.

Мабуть, Ви неодноразово бачили малюків у стильних дорослих луках, тож можна зробити висновок, що дитяча мода і є наслідуванням дорослих трендів. Та що ж таки варто додати в гардероб свого чада?

Оверсайз — це не лише для дорослих. Ви бачили, як це мило виглядає у яскравих кольорах на маленьких дітях? Зручні штанці, футболки, світшоти в цьому стилі чи джинси дозволяють їм ще й вільно почувати себе та рухатись, як тільки вони захочуть. А це не мало важливо, коли ти малий бешкетник чи бешкетниця.

Спортивний одяг — неймовірно практичний варіант. А якщо його вибирати у стилі шик, одразу складеться модний лук. Яскраві спортивні штани, худі або світшот, бейсболка та масивні кросівки і Ваш малюк в тренді.

І наостанок — монохромні образи. Бежеві, чорні, рожеві, зелені легкі літні костюми із шортами чи штанами, сорочками чи футболками — це ще один писк дитячої моди, запозичений у дорослих. Впевнені, що Вашому малюку в такому вбранні буде неймовірно зручно.

Тож, не бійтесь експериментувати та одягати своїх чад у “дорослий” одяг. Приходьте у ТЦ “Скриня”, щоб оновити не лише свій гардероб, а й дитячий!