Опобліковано 24.09.2020

Куртка чи пальто: який верхній одяг обрати на осінь?

Якщо у Ваші плани не входить покупка декількох варіантів верхнього одягу на осінь, то перед Вами досить непростий вибір: куртка чи пальто? Ми зібрали переваги кожного елементу гардеробу відповідно до різних потреб, способу життя та стилю. Який з варіантів Ви б не обрали, в одному можете бути певні: в магазинах ТЦ “Скриня” можна купити куртку або пальто будь-якого фасону за найкращою ціною.

Осіння куртка — найбільш популярний варіант серед молоді. Вона легка і практична, а отже ідеально підходить тим, хто веде активний спосіб життя і не любить, щоб речі сковували рухи. Якщо ваш стиль можна описати як casual чи спортивний, то куртка органічно поєднуватиметься з взуттям, сумками та штанами з вашого гардеробу. Такий варіант верхнього одягу також підходить тим, хто часто ходить пішки. Тому купити осінню куртку варто матусям, яким щодня потрібно виходити на прогулянку з коляскою чи малюком. Ще одна причина, чому куртка — фаворит студентів та молоді — невибагливість у догляді. Зазвичай осінні куртки шиють з тканин, які легко чистити і можна прати в машинці.

Пальто — більш елегантний варіант. Саме тому такий варіант верхнього одягу підходить тим, хто надає перевагу діловому та класичному стилям одягу, а також тим, хто має дотримуватися строгого дрескоду в офісі. Правильно підібране пальто легко приховає недоліки та підкреслить переваги фігури. Якщо університет чи офіс знаходиться недалеко від вашого дому або ви добираєтесь до них на машині, то купити пальто теж хороший варіант. Більшість фасонів пальто залишаються актуальними багато сезонів підряд, тож при правильному догляді його не потрібно буде міняти роками. Куртки у цьому відношенні менш довговічні.

Є також можливість досягти компромісу: коротке пальто може бути таким ж практичним, як і куртка, а стьобане пальто вдало доповнить спортивний гардероб.