Опобліковано 07.02.2020

Ідеї подарунків до Дня закоханих в “Скрині”

Зробіть День Валентина незабутнім для коханої людини за допомогою приємного сюрпризу. А якщо у вас поки немає оригінальних ідей, ми підкажемо, що саме та де купити подарунок на День Валентина.

  1. Біжутерія та прикраси. Кожній дівчині буде приємно отримати симпатичний браслет, сережки або кулон від коханого. В нашому торговому центрі є одразу три магазини, де можна купити прикраси на День Валентина: “Casablanca” та “Скриня золота і срібла” на 3 поверсі та “Срібна країна” на 1 поверсі.
  2. Білизна. Ще один безпрограшний подарунок. Головне — обрати правильний розмір. Щоб купити дівчині подарунок на День закоханих, завітайте в магазини “Білизна Street” на 3 поверсі та “Lanett” на 4 поверсі.
  3. Парфуми. День Валентина — чудова нагода подарувати коханій людині улюблений аромат. На 1 поверсі ТЦ “Скриня” розташована вітрина вишуканої парфумерії “Gross Perfume”.
  4. Валентинки. Доповніть подарунок на день Валентина листівкою, де напишете про свої почуття. Широкий вибір валентинок є на 3 поверсі “Скрині” на острівці “Сувеніри та подарунки”.

А ще гарною ідеєю буде запросити кохану на побачення в кав’ярню “Coffe Time” або ресторан “Crazy Town”.