Опобліковано 01.04.2021

5 взуттєвих лайфхаків

А Ви знали, що догляд за взуттям — це досить просто. Головне знати декілька базових порад, які допоможуть Вашій улюбленій парі довше зберігати новий вигляд, а Вам — комфортінше її носити.

Далі ділимося практичними взуттєвими лайфхаками:

  1. З часом шкіряне взуття втрачає привабливий вигляд, особливо після зятяжної дощової погоди. Скористайтеся водою та оцтом, щоб оновити вигляд черевиків. Змішайте ці дві рідини в одинакових пропорціях. Розпиліть суміш на взуття і обережно потріть його щіткою. Дайте висохнути. Якщо необхідно — повторіть.
  2. Якщо у Вас є взуття з високими м’якими халявами, радимо помістити всередену черевиків складені в трубочку журнали. Таким чином халява взуття залишатиметься у вертикальному положенні під час зберігання і не зімнеться.
  3. Для того, щоб висушити промокле взуття, покладіть в нього декілька аркушів газети та поставте в тепле і сухе місце. М’який папір вбере зайву вологу і прискорить висихання.
  4. Лайфхак для комфортнішого носіння високих підборів. За допомогою пластира склейте докупи другий та середній пальці на нозі. Цей простий трюк звільнить трохи місця в передній частині взуття і Вам буде зручніше ходити на підборах.
  5. Позбудьтеся неприємного запаху спортивного взуття за допомогою лимона. Покладіть декілька шматочків лимонної шірки в кожен кросівок та залиште наніч. Пам’ятайте, що взуття має бути сухим.

Тепер, знаючи ці просто поради Ви зможете доглядати за своєю взуттєвою колекцією це краще.

І якщо в Ваших найближчих планах є покупка нової пари, радимо вирушити на онлайн шопінг в магазин “Склад взуття”. Великий вибір актуальних моделей, взуття для чоловіків, жінок, дорослих і дітей за приємними цінами — все це Ви знайдете в цьому магазині.

А також розповідаємо, де в ТЦ “Скриня” крім магазину “Склад взуття” ви зможете купити нові черевики після карантину:

  • “Топ Топ” (дитяче взуття)
  • “W.E” (чоловіче взуття)
  • “Iren” (жіноче взуття”

Купуйте якісне взуття в магазинах ТЦ “Скриня”.