Опобліковано 16.07.2021

5 речей, які необхідно взяти у відпустку

Пакуємо валізи на відпочинок із ТЦ “Скриня”!

Візьміть найнеобхідніше, щоб весело провести час і не сумувати на морі.

Перше і найважливіше — це, звичайно ж, одяг для купання. Придбати якісний жіночий чи дитячий купальник можна у магазині “Lanett” або ж “Білизна STREET”. Тут є великий вибір суцільних та роздільних купальників, накидок та парео. Також у цих магазинах Ви знайдете чоловічий одяг для пляжу, плавки та шорти для купання.

Друге, що потрібно прихопити із собою — це капелюшок. У магазині “Стиль Плюс” та “Casablanca” Ви завжди зможете знайти свій ідеальний солом’яний капелюх. Ще й підібрати до нього стильну пляжну сумку чи аксесуари для волосся.

Третє, без чого теж не обійдеться Ваш відпочинок — це сонцезахисні окуляри! За ними Ви можете завітати до нас на 2 поверх у магазинчик “Polaroid”. Чоловічі, жіночі та дитячі окуляри від відомих виробників ще й за вигідними цінами. Одразу ж консультанти Вам зможуть підібрати зручний чохол для них чи трендовий ланцюжок.

Четверте, про що не варто забувати у спекотній відпустці — сонцезахист. Якісний та надійний крем від сонця для дорослих та дітей Ви знайдете в аптеці “Доброго дня” та у магазині “Watsons”. Наша Вам порада, прихопіть ще й з собою крем пiсля засмаги.

Ну і п’яте, що додасть Вашій відпустці особливості — цікава книга. Візьміть із собою захоплюючу історію чи якусь корисну книгу для саморозвитку. А також для дітей розвиваючі книги та інтерактивні ігри Ви можете придбати у магазині “Книжковий клуб”.

Завітайте у ТЦ “Скриня” за своїми корисними покупками перед відпусткою!