Опобліковано 16.01.2020

5 причин піти на шопінг в “Скриню”

Куди піти на шопінг у Львові так, щоб витратити мінімум часу та придбати максимально вигідні покупки? Звичайно в “Скриню”.

  1. Торговий центр у Львові має мати зручну локацію. “Скриня” знаходиться неподалік від центру та біля автобусного і залізничного вокзалу. До нас на шопінг зручно приїздити з будь-якого куточка міста.
  2. Все необхідне — в одному місці. Крамниці стильного жіночого одягу, чоловічих та дитячих речей, аксесуарів та ювелірних прикрас, побутової техніки, продуктовий супермаркет, кафе, салон краси — у нашому торговому центрі кожен може зробити омріяні покупки, не витрачаючи часу на пошук потрібного магазину.
  3. Купувати у Львові — це вигідно, якщо це шопінг в “Скрині”! Безліч акцій та спеціальних пропозицій в магазинах нашого торгового центру сподобаються навіть найекономнішим модникам. А ще, у наших магазинах лише продукція найвищої якості.
  4. Покупки в “Скрині” — це яскраві емоції. Ми любимо влаштовувати свято для наших відвідувачів та створювати хороший настрій. Багато святкових дат в нашому торговому центрі супроводжуються конкурсами, розважальними програмами та інтерактивами.
  5. Зручний графік роботи. Ми відкриті для Вас 7 днів на тиждень, з 10:00 до 20:00. Приходьте за покупками тоді, коли це зручно Вам.