9 місяців

Магазин одягу для вагітних та годуючих мам...
ТЦ Скриня 3 поверх
Години роботи 10:00 - 20:00
093 246 72 30; 067 593 21 92
http://www.9-month.com.ua/

Наш магазин для вагітних та годуючих мам має один із найкращих у місті Львів асортимент спеціалізованих товарів. Ми запропонуємо Вам ознайомитися з усім діапазоном нашої пропозиції, надамо корисні рекомендації та поради і допоможемо обрати найбільш відповідний для Вас стиль з цілою низкою яскравих аксесуарів. Під час періоду вагітності одяг повинен добре підходити вашій фігурі, не варто намагатися приховати красу материнства в безформенну масу мішкуватих тканин, ми знайдемо для Вас значно більш оптимістичнi рішення. Кошти, що витрачені на це ніколи не стануть витраченими даремно. Якби Ви навіть змогли носити те, що завжди, воно б було значно зношене до того часу, поки дитина народиться.

Магазин "9 місяців" завжди радий вітати нових клієнтів. Ми допоможемо Вам обрати кілька речей, в яких Ви будете виглядати дійсно гарно і, безумовно, Ви зможете почувати себе добре, покращивши відчуття для свого тіла. Не варто спішити купувати багато одразу, Ваші розміри будуть змінюватися протягом вагітності, ми проконсультуємо Вас, на що і коли буде правильно звернути Вашу увагу. Ми впевнені що разом ми зможемо найповніше продемонструвати Ваше унікальне почуття стилю.

Ми запропонуємо Вам ексклюзивні зразки від найкращих виробників, зокрема наш магазин-салон є авторизованим дилером німецької компанії «ANITA», виробника найекологічнішої білизни в Європі.