Знайди свій кавовий напій разом із «Сoffee time» у ТЦ «Скриня»

Опубліковано: 27 травня, 2019 р.
42

Завжди ароматна, міцна, інколи з кислинкою чи може з гірчинкою, з молоком чи просто чорна – королева серед напоїв КАВА. У нашій кав’ярні «Coffee time» Ви маєте можливіcть спробувати різні види та сорти цього напою. Але чи знаємо ми, які є види кави і коли найкраще їх споживати. Розглянемо найвідоміші з них:

1. Ристрето – класична чорна кава, яка заварюється на об’єм води 15-20 мл. Ця порція розрахована на один-два ковтки і подається зі склянкою води, щоб Ваші рецептори змогли відчути увесь букет та аромат кавових зерен.  

2. Еспресо – хто ж не чув про чашечку міцної чорної італійської кави. За своїм об’ємом є вдвічі більшою ніж ристрето, але смак такий же насичений і ароматний. Ця кава найкраще смакує вранці, вона добре тонізує і бадьорить.

3. Американо або ще прийнято називати кава по-американськи, має об’єм 120 мл. У порівнянні з двома попередніми видами, американо не є настільки міцним напоєм і часто до нього можна додати тепле молоко, що робить смак м’якшим. Оригінальне чорне американо чудово смакує вранці, а от після обіду можна поласувати чашечкою чорної кави з молоком.

4. Капучино – традиційна італійська кава, яку готують на основі еспресо і збитого гарячою парою жирного молока. У справжньому капучино молочна піна має бути високою і густою, а об’єм не більше ніж 180 мл. З першого ковтка Ви закохаєтесь у цей ніжний, але водночас міцний, напій. Чудово буде смакувати у другій половині дня.

5. Лате – це не просто кава з молоком, але і не звичайне капучино. Рецепт приготування такий же, як і класичного капучино, однак співвідношення кави і молока є 1:2. Таким чином лате за своїм об’ємом є більшим, а смак слабшим. Цей напій не залишить байдужих навіть тих, хто не любить кави.

Як Ви зауважили, усі ці назви і сама рецептура приготування родом з Італії, однак найбільшим експортерами кавових зерен є Бразилія. Саме ця країна і диктує ринкову вартість кави у цілому світі.

Отож, одна чашка запашної кави у поєднанні зі свіжоспеченим круасаном чи ніжним тірамісу у кав’ярні «Coffee time» зможе зарядити ваш день справжнім позитивом. Смакуйте життя з кожним ковтком кави.

 

Читайте також: