Збираємось у відпустку

Опубліковано: 02 серпня, 2019 р.
70

Відпустка - найдовгоочікуваніша подія року. І для того, щоб після відпочинку у Вас  залишилися тільки приємні спогади, слід заздалегідь продумати і зібрати всі потрібні речі для подорожі. Ми склали список речей, без яких не обходиться жодна подорож: 
 
° Путівка.  Перш за все, планування свого відпочинку слід розпочати з вибору туру.  Щоб відпустка пройшла вдало, туристична компанія «ТАСС тревел» , яка знаходиться в ТЦ “Скриня”, підбере індивідуально для Вас тур за особистими побажаннями. Туристична агенція організує все самостійно і Вам залишиться тільки релаксувати. 
 
°Активний відпочинок. Прихильники більш активного виду відпочинку можуть знайти все необхідне, наприклад, для походу в гори чи подорожі автостопом, у магазині “Трофей”.  
 
°Сонцезахисні засоби.  Особливо, потрібно звернути увагу на захист від сонця - це невід’ємний атрибут любителів засмагати на березі моря. Навіть у межах міста не слід виходити на вулицю без нанесення спеціальних засобів. Консультанти магазину “Watsons” допоможуть підібрати сонцезахисний крем для Вашого типу шкіри.
 
 °Сонцезахисні окуляри. Продовжуючи тему здоров’я в літній період, неможливо не згадати про важливу роль сонцезахисних окулярів, адже вони захищають наші очі від ультрафіолетових та інфрачервоних променів. Тут краще довіритись відомому бренду , такому як “Polaroid”. Широкий асортимент стильних та витончених окулярів представлений на другому поверсі ТЦ “Скриня”. 
 
°Обмін валют.  Якщо Ви плануєте подорож за кордон, то про наявність  місцевої валюти слід потурбуватись заздалегідь. Адже, прибувши на місце призначення, курс може Вас неприємно здивувати і зіпсувати враження про відпустку з самого початку. У ТЦ “Скриня” можна здійснити обмін валют на першому поверсі. 
 
А тепер ще раз перевірте чи все зі списку Ви поклали в валізу і насолоджуйтесь незабутнім відпочинком! 

 

Читайте також: