ТЦ «Скриня» вітає Вас із Днем Незалежності України!

Опубліковано: 23 серпня, 2019 р.
103

Уперше День Незалежності відзначили 16 липня 1991 року – у річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР.

Згодом цю дату перенесли на 24 серпня, адже саме в цей день 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День Незалежності України був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року.

Це важливе свято для кожного українця. У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності. У цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба у нашій країні.

З нагоди такого важливого свята хочеться побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу!

Оскільки цьогоріч День Незалежності будемо відзначати у суботу, українці матимуть три вихідних - 24-26 серпня. ТЦ «Скриня» пропонує Вам альтернативу звичним святкуванням цього дня. Завітайте у магазин "Трофей" (ТЦ «Скриня», 4 поверх) - тут є все необхідне для подорожі чи походу: широкий вибір тактичного одягу, взуття, рюкзаків, спальних мішків, туристичного посуду й іншої амуніції. Адже найкращий спосіб відсвяткувати День Незалежності своєї країни – це пізнати її краще. Вирушіть зі сім’єю чи друзями у невеличку мандрівку, скажімо, у сусіднє місто. Чи пориньте у красу української природи: могутні Карпати, швидкоплинні гірські річки – усе, що зачаровує і надихає.

Тому що кожне місто, кожен куточок нашої країни неповторний і прекрасний та вартий того, щоб його побачити.

Свткуйте День Незалежності України разом із ТЦ “Скриня”.

 

Читайте також: