Обираємо подарунок до Дня Батька!

Опубліковано: 14 червня, 2019 р.
75

Традиція святкувати День батька з’явилася в Україні декілька років тому. Проте цього року Президент офіційно ухвалив рішення святкувати цей день в третю неділю червня.

А що ж подарувати? У ТЦ «Скриня» знайдеться подарунок для усіх татусів!

• Чи не найпопулярнішим подарунком для будь-якого татуся є одяг. Класична сорочка чи повсякденна футболка чудово підійде для чоловіка будь-якого віку і точно не буде зайвою. Якщо сумніваєтеся зі стилем, фасоном чи кольором – просто придбайте подарунковий сертифікат. У ТЦ «Скриня» чоловічий одяг представлений в магазинах «W.E.», «E-TOUGH», «Scotfree» та «Obnova Euroshop», тут Ви знайдете усе, що потрібно для стильного та комфортного образу.

•Якщо Ваш татусь полюбляє активний відпочинок та спорт, то Вам слід однозначно завітати в магазини «Трофей» та «Спорт Реал». Тут зібране усе найнеобхідніше для занять спортом та відпочинку. Набори посуду, намети, туристичні гаджети, рюкзаки, взуття  - за цим усім в «Трофей». Шукаєте спортивний інвентар - заходьте в «Спорт Реал».

•Чудовим подарунком для Вашого батька стане щось із техніки. Можливо, він давно шукає нову електробритву? Чи фототехніку? Або аксесуари до телефону? «Техноком» пропонує величезний вибір техніки різноманітних виробників, а ціни такі ж, як і в інтернет-магазинах.

Окрім вище запропонованих варіантів, можете завітати у «Watsons» за подарунковим набором засобів особистої гігієни, в «Отакої» - за крутою чашкою, чи в «Клуб сімейного дозвілля» - за новим бестселером. А ідеальним доповненням подарунку стане солодкий презент чи пляшка крафтового пива.

То як, визначились із подарунком? Тоді чекаємо в ТЦ «Скриня»!

Читайте також: