День Конституції - нова традиція обміну подарунками!

Опубліковано: 27 червня, 2019 р.
69

ТЦ «Скриня» вітає Вас із Днем Конституції України! 

Це важлива подія для кожного з нас. Адже 28 червня 1996 р. був ухвалений основний закон країни, в якому були закріплені основні принципи як людини, так і громадянина. 

ТЦ «Скриня» бажає Вам вільно творити і розвиватись, змінювати і удосконалюватись, цінувати і поважати. 

Оскільки день 28 червня був встановлений вихідним, тому це ще один привід провести час разом з сім’єю, близькими та друзями. Порадуйте себе та рідних, започаткувавши нову традицію обміну подарунками. 

Це не обов’язково має бути щось дороге і коштовне. Ось декілька ідей від ТЦ «Скриня»:

1. Книга. Погодьтесь, це не затратно, але буде приємним подарунком для справжніх “мисливців” за цікавими історіями. У «Клубі сімейного дозвілля» Вам допоможуть обрати по справжньому захоплюючу книжкову новинку.

2. Біжутерія. Прикрас багато не буває. Це завжди актуально для кожної жінки. У магазині «Сasablanca» є чудовий вибір подарунків, які точно підійдуть навіть для найвибагливіших красунь.

3. Побутова техніка. Чудова ідея порадувати чоловіка, придбавши, наприклад, кавову машину для запашних ранків. У «Техноком» є техніка для будь-якого гаманця.

4. Іграшки. Усмішка дитини - це найкращий подарунок. У нас Ви знайдете іграшки для дітей будь-якого віку, як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Святкуйте День Конституції України разом із ТЦ “Скриня”.

Фотогалерея
Читайте також: