Час відправлятись на відпочинок з ТЦ «Скриня»

Опубліковано: 20 травня, 2019 р.
61

Дуже часто у вирі повсякденних справ, турбот, буденних днів ми забуваємо подбати про себе. А так хочеться, в буквальному сенсі, натиснути кнопку «Пауза» і просто відправитись на кораловий риф Червоного моря у стародавньому Єгипті, чи покататись на романтичній гондолі десь у величній Італії, чи, можливо, спробувати екзотичну їжу далекого Тайланду. Лише один день, щоб спланувати свій відпочинок – це більш ніж реально у нашому ТЦ «Скриня».

Розпочнемо з подорожі. Компанія «ТАСС Тревел» співпрацює тільки з надійними і перевіреними туроператорами, які в свою чергу допомагають відкривати «горизонти» для нових подорожей, країн та курортів і є доступними для будь-якого гаманця. У компанії завжди підберуть Вам найкращий тур за найвигіднішу ціну, крім цього існує бонусна програма  для наших туристів, а репутація компанії остаточно стане перевагою  при придбанні квитка на омріяний відпочинок.

Отже, відправляємось у сонячну Туреччину. Тепер нам потрібно ретельно підібрати для Вас найкращий гардероб та аксесуари. На острівку «Polaroid» Вам запропонують красиві окуляри, які також захистять Ваші очі від гарячих променів сонця, а у поєднанні зі стильним капелюшком з магазину «Стиль Плюс» Ваш образ буде відмінним.

Як підібрати стильний, але комфортний та якісний одяг, а може ще й брендовий? Це точно не проблема. Найбільший асортимент брендового одягу Ви знайдете у магазині «OBNOVA». А щоб залишатись стильними і у тренді, Вам допоможуть молодіжні новинки, представлені у магазині «Scotfree». Під час романтичного вечора у ресторані на березі моря Ви маєте виглядати по-особливому – найелегантніші сукні у магазині «Iren» та найяскравіші прикраси у «Casablanca». І на кінець, щоб бути готовим до будь-яких неочікуваних «поворотів», красива білизна у магазині «Lanett» стане у нагоді і Ви завжди будете на висоті.

Ніколи шопінг не був більш приємним! У ТЦ «Скриня» дотримана концепція «Комфорт та сервіс в одному місці», тому з нами завжди зручно, вигідно і цікаво. Чекаємо на Вас!

 

 

Читайте також: